Perks for you: więcej o pracy w STX-ie

4 min read

HR
None

Tematów zahaczających o rozmowy rekrutacyjne, ich przebieg i treść nigdy dość na naszym blogu. Wydawałoby się, że to zagadnienie jest już wyczerpane, jednak kolejna rozmowa inspiruje nas do następnego wpisu na blogu.

Słowniczek pojęć rekrutacyjnych, seria wpisów Poznajcie nas: Tech Recruitment team oraz rekrutacja w STX Next bez tajemnic zostawiły otwarty, nie mniej ważny, temat rekrutacyjny - temat benefitów, dodatków i tzw. perków.  

Obecny rynek IT nie daje czasu na odpoczynek. Podejście do pracy w polskich firmach jest coraz bardziej przesiąknięte trendami idącymi z rynków zachodnich, Doliny Krzemowej i występów TED zza oceanu.

W STX-ie podchodzimy do tego z głową. Monitorujemy konkurencję, śledzimy trendy i zastanawiamy się nad kolejnymi usprawnieniami. Serdecznie zapraszamy do lektury i kolejnego otwarcia kulis pracy w STX-ie.


Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój!

Słowo rozwój jest chyba najczęściej powtarzanym słowem podczas każdej rekrutacji. Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek i każdy chce nadążyć za nowymi umiejętnościami, frameworkami i trendami. Wyjazd na konferencje, książki, kursy online czy offline - współpracownicy STX-a sami decydują o formie swojego rozwoju zawodowego mając do dyspozycji roczny budżet szkoleniowy zwiększający się wraz ze stażem pracy.

Work-life balance

To kolejne modne słowo, które z jednej strony jest trywialne i nawet trochę wyśmiewane przez kandydatów, ale z drugiej - jest po prostu najlepszym określeniem na zachowanie zdrowego balansu między pracą a życiem prywatnym.

Wiemy z autopsji, że życie nieraz podsuwa nam sytuacje, podczas których musimy pracować poza biurem - w STX-ie wraz z zespołem oraz managerem ustalisz godziny pracy oraz wymiar pracy zdalnej, który będzie zadowalający dla obu stron.

You say party, we say yes

Integracja zespołowa, wyjście na kolacje z klientem czy większa impreza oddziałowa - w końcu nie samą pracą człowiek żyje. Wraz z zespołem zdecydujesz, na co wykorzystacie comiesięczny budżet integracyjny: gokarty, lunch czy VR?

Basen, taniec, a może joga?

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych współpracowników - w STX-ie możesz skorzystać z dedykowanej opieki medycznej oraz karty Multisport dla siebie i swoich bliskich.

Focus na technologie - znamy się na rzeczy!

Słuchając głosu programistów (i nie tylko), staramy się systematycznie wdrażać do firmy nowe technologie. STX Next to nie tylko Python i JavaScript, to też projekty React Native, IoT, DevOps, Machine Learning i Blockchain.

Wiedza zdobyta w projektach nie pozostaje w czterech ścianach STX-a. Cyklicznie organizujemy zewnętrzne warsztaty z serii *Has Power, podczas których nasi specjaliści i tytani programowania dzielą się wiedzą z zakresu Python-a, Django, JavaScript, React.js, React Native, testowania automatycznego oraz agilowego podejścia do zarządzania projektami.

Praca na własnym sprzęcie

Masz emocjonalny związek ze swoim komputerem? Jak najbardziej to szanujemy! W STX-ie łączymy opcję pracy na własnym sprzęcie wraz z comiesięcznym dofinansowaniem wynikającym z amortyzacji sprzętu.

Rozbudowane ścieżki kariery

Teraz Junior, za chwilę Regular, a kiedy Senior? W STX-ie funkcjonują rozbudowane ścieżki kariery z podziałem na obszary techniczne, umiejętności miękkie, komunikacyjne oraz narzędziowe.

Co pół roku w STX-ie odbywają się rozmowy rozwojowe, podczas których, kierując się opracowanymi ścieżkami rozwoju, weryfikujemy zdobyte umiejętności i przygotowujemy plan rozwoju na kolejne miesiące.

Dodatek relokacyjny

Chcesz pracować w STX-ie, ale nie ma nas w Twoim mieście? Zdecyduj, który z 5 oddziałów wybierasz, a my zapewnimy dla Ciebie finansowy dodatek relokacyjny.

Workation

Poznań, Wrocław, Gdańsk, Piła czy Łódź - nie ważne gdzie pracujesz na codzień, w każdym momencie możesz skorzystać z workation i skosztować gzika w Poznaniu, odnaleźć wrocławskie krasnale albo zamoczyć nogi w Zatoce Gdańskiej.

Temat benefitów oraz różnego rodzaju dodatków jest zawsze poruszany w trakcie pierwszych rozmów rekrutacyjnych w STX Next. Jeśli chcesz usłyszeć więcej nie tylko na temat perków, a również codziennej pracy w projektach oraz zespołów tworzących największy Python-owy Power House, serdecznie zapraszamy do zakładki Career lub bezpośredniego kontaktu z nami: hello@stxnext.pl 

Do zobaczenia na rekrutacji!

 

Author

STX Next

Python Powerhouse

More articles about HR