STX Next w Pulsie Biznesu: Grunt to dobry pomysł

2 min read

HR
None

Co tak naprawdę liczy się w działaniach employer brandingowych? Duży budżet? Na pewno pomoże, choć nie zawsze przełoży się na namacalne efekty. Zaangażowanie dużej ilości osób w działania? Na pewno -  w końcu wokół każdej akcji trzeba zrobić trochę “szumu”. Wszystko jednak rozpoczyna się od dobrego pomysłu. I właśnie o naszych pomysłach na działania employer brandingowe rozmawialiśmy z Mirosławem Konkelem, dziennikarzem “Pulsu Biznesu”. STX Next na pierwszej stronie “Pulsu Biznesu”? Czemu nie!

Powiedzmy to sobie szczerze: publikacja na pierwszej stronie “Pulsu Biznesu” nie zdarza się często. Punktem wyjścia do rozmowy z dziennikarzem dziennika była nasza zeszłoroczna wygrana w konkursie “Siły Przyciągania”, kiedy to osoby związane ze środowiskiem biznesowym doceniły nasze regularne działania w ramach akcji “Has Power” - warsztatów skierowanych do testerów, programistów i managerów projektów.

O tym, w jaki sposób działamy w obszarze brandingu, mieliśmy okazję porozmawiać z Mirosławem Konkelem, prowadzącym na co dzień w “Pulsie Biznesu” działy Biznes i Technologie oraz Kariera i Praca.

Rozmawialiśmy o naszej wygranej, szerzej przyglądaliśmy się naszemu pomysłowi na działania employer brandingowe, wreszcie - mieliśmy okazję opowiedzieć o tym, co ciekawego działo się u nas w poprzednim roku.

Jesteście ciekawi, o czym jeszcze rozmawialiśmy? Zapraszamy do przeczytania całego artykułu!


Źródło zdjęcia:
"Puls Biznesu" (https://www.pb.pl/puls-firmy/)

Author

STX Next

Python Powerhouse

More articles about HR