STX Next wymarzonym pracodawcą w raporcie Bulldogjob!

3 min read

HR
None

Co łączy firmy Google, Microsoft, Netflix, SpaceX, Spotify, Apple, Facebook i STX Next? Poruszanie się w obszarze IT? Pewnie, że tak! Fakt posiadania świetnych ekspertów? Oczywiście! Z tak renomowanymi markami łączy nas jednak jeszcze jeden fakt: znalezienie się na liście Wymarzonych pracodawców w raporcie przygotowanym przez portal Bulldogjob. Tym razem nie będziemy skromni: zdecydowanie mamy powód do dumy!

 

lodz_nowe.png

Ponad 1450 zebranych ankiet w sierpniu i wrześniu minionego roku, dokładnie w każdym z województw w Polsce. Średnio ponad 27 minut spędzonych na wypełnieniu ankiety.

Uczestnicy? Osoby związane z szeroko rozumianym rynkiem IT w Polsce, wśród których średnie doświadczenie zawodowe jest wcale niemałe - wynosi bowiem prawie 5 lat.

O czym mowa? O pierwszym w historii badaniu IT, przeprowadzonym przez portal Bulldogjob, związanym z sytuacją na polskim rynku pracy IT.

Google, Apple i STX Next

STX Next ma swoje powody do świętowania! Osoby biorące udział w ankiecie wskazały naszą firmę jako jednego z Wymarzonych pracodawców. Znalezienie się w takim towarzystwie, jak Google, Microsoft, Netflix, SpaceX, Spotify, Apple czy Facebook zdecydowanie jest powodem do dumy!

- Branża IT rozwija się w Polsce w zawrotnym tempie [...]. Biznes jest świadomy, że utalentowani i zaangażowani pracownicy są przepisem na sukces, na stale zmieniającym się rynku IT - pisze we wstępniaku do Badania Społeczności IT 2018 Adam Kukołowicz, redaktor naczelny i CTO portalu Bulldogjob. Nie sposób się z tym nie zgodzić!

Wymarzony pracodawca

poznan_nowe.png

Wszechstronny raport, przygotowany przez Bulldogjob, mówi szeroko o stanie i kondycji polskiego rynku IT. Informuje nie tylko o znajomości poszczególnych technologii, ale także dostarcza sporo informacji na temat wynagrodzeń, form zatrudnienia.

Informuje także o sposobie doszkalania się przez specjalistów, wreszcie - przybliża cechy wymarzonego pracodawcy (zorientowany na rozwój, dający możliwość otrzymania dobrej pensji, stwarzający przyjazną atmosferę).

Sporo miejsca w raporcie poświęcone jest samemu procesowi rekrutacji oraz zmianie pracy. Wynika z niego, że ponad połowa osób biorących udział w badaniu jest aktualnie zainteresowana zmianą pracodawcy! Ten fakt najlepiej obrazuje dynamikę, jaka towarzyszy nam na co dzień.

Wyróżnienie dla STX Next

Znalezienie się w raporcie wśród 30 Wymarzonych pracodawców jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy!

Dziękujemy za wszelkie głosy, które cieszą tym bardziej, że pochodzą z zupełnie niezależnego źródła, dla nas są zaś dodatkową motywacją do tego, by działać jeszcze intensywniej!

Jesteście ciekawi, co nowego u nas i szukacie możliwości, by do nas dołączyć i kolejnym razem celebrować razem z nami? Nic prostszego! Zerknijcie na naszą zakładkę kariery i zobaczcie możliwości, jakie aktualnie oferujemy!


bulldogjob_okladka2.png

 

 

Chcesz zapoznać się z wynikami Raportu?
Nic prostszego, kliknij tutaj!


 

Author

Joanna Trubisz

Head of Recruitment & Employer Branding

More articles about HR