Kolejna nagroda Employer Brandingowa dla STX Next!

3 min read

HR
None

Z jednej strony ogromna satysfakcja, duma i docenienie olbrzymiego zaangażowania dużej ilości osób, z drugiej - wyraz uznania ekspertów i osób ze świata biznesu oraz employer brandingu. Warsztaty QA Has Power organizowane przez STX Next zdobyły I miejsce w trzeciej edycji konkursu  “Siła Przyciągania” zorganizowanego przez Puls Biznesu.

Słyszeliście albo mieliście okazję uczestniczyć w naszych warsztatach organizowanych w pięciu miastach w Polce, gdzie swoją siedzibę ma STX Next? Jeśli nie, na pewno w najbliższym czasie będzie do tego okazja. Warsztaty z serii Has Power organizowane są w Poznaniu, Pile, Łodzi, Wrocławiu i Gdańsku i - w zależności od edycji - dotyczą obszaru developmentu (Python, JS, ReactNative), Agile albo testów - zarówno tych manualnych, jak i automatycznych.

I właśnie za organizację tych ostatnich zdobyliśmy statuetkę “Pulsu Biznesu” w kategorii “Najskuteczniejsza niskobudżetowa inicjatywa Employer Brandingowa”. To już druga - po Employer Branding Excellence Awards - nagroda na nasze, cieszące się dużym zainteresowaniem, warsztaty QA Has Power.

Prestiżowo w stolicy

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 21 listopada w Warszawie. Do konkursu zgłosiły się aż 52 firmy, nadsyłając ponad 100 zgłoszeń - konkurencja była naprawdę silna! Wśród laureatów znalazły się takie marki jak McDonald’s, Arla czy Volkswagen Group.

Znalezienie się w takim gronie było dla nas olbrzymim zaszczytem i docenieniem pracy wielu osób, które wkładają dużo energii w to, by przygotować dobrej jakości warsztaty.

sila_przyciagania.jpg
Marta Król i Sandra Sawicka już z odebraną nagrodą

- Co by nie mówić, konkurencja była naprawdę mocna - opowiada Marta Król, rekruterka z Łodzi, która wraz z Sandrą Sawicką odbierały nagrodę w imieniu STX Next. - Pozostałe firmy przygotowały bardzo ciekawe i innowacyjne projekty, słuchanie o nich było bardzo inspirujące - uzupełnia Marta. - Osobiście po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w tak prestiżowym wydarzeniu i nie ukrywam, że trema była. Wyjście na scenę i przemawianie przed taką publicznością nie należy do łatwych i miałam okazję się o tym przekonać - relacjonuje Marta.

Ze wsparciem koleżanki z zespołu udało się jednak opanować tremę i - mimo początkowego zdenerwowania - wszystko poszło zgodnie z planem. - Cieszę się, że miałam okazję wziąć udział w evencie. Myślę jednak, że następnym razem z chęcią pozostanę wśród publiczności i będę oklaskiwać znajdujące się na scenie koleżanki - uśmiecha się szeroko Marta.

Nie mamy wątpliwości, że kolejna okazja nadarzy się już niedługo. W końcu niejednokrotnie udowodniliśmy już, że w naszych głowach nie brakuje oryginalnych pomysłów, które czekają tylko na realizację!


Kilka słów o konkursie Siła Przyciągania

Siła Przyciągania to konkurs organizowany przez “Puls Biznesu” już po raz trzeci. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych i najskuteczniejszych przedsięwzięć, które pozwalają na przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych osób.

Jury, oceniając zgłoszenia, szuka firm, które widzą potencjał w budowaniu swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, przykładają dużą wagę do właściwego wdrożenia nowo zatrudnionych osób oraz dbają o ich rozwój i zaangażowanie.

Organizatorzy do tematu employer brandingu podchodzą bardzo kompleksowo, biorąc pod uwagę całe spektrum działań. Doceniają najlepsze praktyki nie tylko światowych gigantów, ale również mniejszych firm oraz start-upów.

Nagrodzone w konkursie „Siła przyciągania” przedsięwzięcia z zakresu employer brandingu mają stanowić najlepsze wzorce do naśladowania i być inspiracją dla innych.
 

Zobacz nagrodzone projekty!

 

Author

STX Next

Python Powerhouse

More articles about HR