Testing Cup 2018: STX Next w walce o podium

2 min read

HR
None

Już w najbliższy poniedziałek, 28 maja w Łodzi rozpoczyna się najbardziej prestiżowa rywalizacja testerska w Europie: Testing Cup 2018. Tegoroczne zawody to w sumie ponad 250 uczestników, 2 dni warsztatów, rywalizacji i konferencji, połączone z wyśmienitą zabawą i okazją do networkingu. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Choć STX w rywalizacji nie bierze udziału po raz pierwszy, tegoroczna edycja wzbudza wyjątkowe zainteresowanie, w dużej mierze ze względu na rosnącą rangę imprezy. Po raz pierwszy bowiem w kilkuletniej historii, rywalizacja otwarta została na całą Europę, same zaś zawody prowadzone będą w języku angielskim.

Będzie międzynarodowo, będzie ciekawie, będzie też merytorycznie, bowiem Testing Cup to nie tylko zawody testerskie, ale także liczne prelekcje i warsztaty prowadzone przez ponad 30 prelegentów.

Wejściówki - nie tylko te związane z rywalizacją testerską - rozchodziły się dosłownie jak świeże bułeczki!

Nie po raz pierwszy

Patrząc na rangę imprezy, nie mogło nas tam zabraknąć! Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy przedstawiciele STX Next biorą udział w tego typi imprezie. 

W 2015 roku STX-owa ekipa miała już w rywalizacji swoich reprezentantów, którzy – w rywalizacji indywidualnej – zajęli bardzo wysokie miejsca: Dorota Wróbel-Mirowska – drugie, Paulina Walawko – siódme, zaś Joanna Baranowska – 20.

stxnextlodz2.jpg

Tym razem, w piątej edycji imprezy, STX będzie miał swoich reprezentantów zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i zespołowej. Firmę reprezentować będzie ekipa „Orłów Wolnego” w składzie: Robert Kazuła (kapitan), Adam Kowalczyk oraz Bartek Kazuła. Indywidualnie zaś barwy STX-a reprezentować będzie Edyta Karpińska (na zdjęciach powyżej).

Ekipa doskonała

Tegoroczna ekipa to naprawdę mocny skład! Nie przez przypadek znalazł się w niej Robert Kazuła, pełniący rolę kapitana zespołu, na co dzień tester manualny, Adam Kowalczyk – tester automatyczny oraz Bartosz Kazuła – doświadczony deweloper.

Ich sposób na sukces? Umiejętność spojrzenia na temat z każdej perspektywy. Co tu dużo mówić, to po prostu musi zadziałać!

Reguły rywalizacji nie będą zaskoczeniem: chodzi o zaraportowanie jak największej ilości błędów, biorąc pod uwagę zarówno ich krytyczność, jak i jakość raportowania. Sama rywalizacja potrwa 2-3h, jej zwieńczeniem będzie uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

 

Trzymamy kciuki, nasza relacja z eventu już wkrótce!

 

Author

Joanna Trubisz

Head of Recruitment & Employer Branding

More articles about HR